Private Lesson Package

Private Lesson Package

Regular price
$50.00
Regular price
Sale price
$50.00
Unit price
per 
Availability
Sold out

Feeling private lessons are the way for you to go. This package is a great option for you.Total of 3 classes, 1 hour duration each.  You can choose any project to work on.